Odznaczenie i zmiany w kalendarzu

W dziale Klub Wydarzenia zamieściliśmy przedruk artykułu na temat Władysława Sosny wraz z informacją o przyznanym mu ostatnio odznaczeniu. Ponadto, w kalendarzu zamieszczamy informacje o nadchodzącym zakończeniu sezonu oraz zaznaczamy anulowanie dzisiejszej wycieczki Rozstrzapka.

W dziale Klub Kadra zamieszamy Wykaz klubowych czynnych przodowników turystyki kolarskiej. Wprowadzono też drobne korekty w pozostałych działach dostępnych z menu Klub.

08.10.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Aktualizacja historii i opis

Tym razem aktualizujemy sekcję historii naszego klubu. Niewielkie zmiany wprowadziliśmy także w sekcji Klub Osiągnięcia.

W dziale Klub Wydarzenia zamieściliśmy informacje o niedawnych publikacjach na temat Ondraszka. Na koniec zamieszczamy opis drugiego podejścia do Dnia „Maratończyka” szlakiem J. Sarkandra

06.10.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Nowy opis i małe zmiany

W dzisiejszej aktualizacji zamieszczamy opis pierwszego podejścia do wycieczki Dzień „Maratończyka” szlakiem J. Sarkandra. W dziale klub wydarzenia wspominki o Lucjanie Jurysie wzbogaciliśmy kilkoma archiwalnymi zdjęciami. W opisie XIX Walnego Zjazdu PTTK w Warszawie poprawiono nagłówek drugiej tabeli.

W końcu w dziale Klub Osiągnięcia zmodyfikowaliśmy listy centralnych imprez kolarskich oraz imprez kolarskich organizowanych dla mieszkańców miasta.

30.09.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Z ostatniej chwili

Informujemy, że wycieczka organizowana przez PTTS pod tytułem XI Rajd do ujścia Olzy im. W. Janika się nie odbędzie. Na osłodę, zapraszamy na Dzień „Maratończyka” szlakiem J. Sarkandra - drugie podejście.

Na koniec zamieszczamy krótkie wspominki Lucjana Jurysa, który odszedł w wieku 99 lat.

28.09.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Dwa opisy i wydarzenie

Sezon rowerowy powoli się kończy więc jest czas na wspominki. Dziś do kroniki dodajemy dwie tegoroczne imprezy:

Ponadto, w dziale klub wydarzenia zamieszczamy podsumowanie XIX Walnego Zjazdu PTTK w Warszawie

Uczestników imprez, które do tej pory nie doczekały się opisu ani fotorelacji, zapraszam do przesyłania swoich wspomnień.

21.09.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Senioralia

W tym roku Ondraszek współorganizuje Nadolziańskie senioralia 2017. Informacje o tej imprezie dostępne już są w naszym kalendarzu.

14.09.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Same ciekawostki

Zgodnie z tytułem tej notatki, tym razem zamieszczamy ogrom rowerowych ciekawostek. Począwszy od Sceny z Ogrojca będącej dowodem na używanie roweru w czasach biblijnych aż po Wotywny pomnik napotkany pod schroniskiem na Turbaczu

10.09.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Pogodowe zmiany

Pogoda ostatnio płata nam figle, stąd częste zmiany terminów nadchodzących wycieczek. Aktualne terminy już znalazły się w naszym kalendarzu imprez. W kalendarzu zmieniono terminy, bądź dodano informacje do następujących wycieczek:

Ponadto odwołano Dzień „Ziołowego”.

W dziale kronika dodaliśmy opis wycieczki górskiej "Chodź na Turbacz!".

05.09.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Opis razy dwa

Dziś serwujemy dwa opisy wycieczek. Pierwszy to wycieczka do Bielska-Białej i okolic z Paparazzim, druga to kolejna odsłona szlaku Green Velo.

11.08.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Zmiany w kalendarzu

Terminy wycieczek Dzień „Rozstrzapka” oraz Z serii „Ziemia Cieszyńska znana i nieznana” Odkryjmy uroki Jaworza zostały zamienione. Ponadto w kalendarzu zamieszczono więcej informacji na temat wycieczki Ziemia Cieszyńska znana i nieznana.

W ramach ciekawostek wstawiamy trójkołowiec antyk dla dzieci.

07.08.2017
Adam Kłodowski (Admin)