Dwie nowe imprezy i...

Mimo iż koniec roku zbliża się wielkimi krokami, w naszym kalendarzu imprez pojawiają się dwie nowe imprezy. Już w sobotę zapraszamy na Miscellanea Cieszyńskie, a na początku grudnia na X Rowerowy Rajd Barbórkowy organizowany przez Wiercipiętę z Jastrzębiego Zdroju.

Ostatnia wizyta Rechtóra w stolicy, także nie pozostała bez echa, i tym razem przywiózł ze sobą kilka nowych ciekawostek. W dziale klub wydarzenia natomiast zamieszczamy krótki opis diamentowych godów Szeryfów.

13.11.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Święto Zmarłych

W związku ze Świętem Zmarłch zamieszczamy krótką notatkę o naszych klubowych przyjaciołach, którzy niestety już odeszli.

07.11.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Aktualizacja po dłuższej przerwie

Po dłuższej przerwie uzupełniamy stronę o kilka wiadomości. Na początek w serwujemy opisy wycieczki pod tytułem Miasto Jana Pawła II - Wadowice i okolice, oraz dwa opisy Zakończenia sezonu. Pozostając przy kalendarzu mamy trochę informacji o przyszłorocznym Międzynarodowy Zlocie UETC 2018.

Na koniec w dziale sprawy klubu zamieszczamy wspomnienie Ewalda Bereski, który odszedł końcem tego roku.

02.11.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Odznaczenie i zmiany w kalendarzu

W dziale Klub Wydarzenia zamieściliśmy przedruk artykułu na temat Władysława Sosny wraz z informacją o przyznanym mu ostatnio odznaczeniu. Ponadto, w kalendarzu zamieszczamy informacje o nadchodzącym zakończeniu sezonu oraz zaznaczamy anulowanie dzisiejszej wycieczki Rozstrzapka.

W dziale Klub Kadra zamieszamy Wykaz klubowych czynnych przodowników turystyki kolarskiej. Wprowadzono też drobne korekty w pozostałych działach dostępnych z menu Klub.

08.10.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Aktualizacja historii i opis

Tym razem aktualizujemy sekcję historii naszego klubu. Niewielkie zmiany wprowadziliśmy także w sekcji Klub Osiągnięcia.

W dziale Klub Wydarzenia zamieściliśmy informacje o niedawnych publikacjach na temat Ondraszka. Na koniec zamieszczamy opis drugiego podejścia do Dnia „Maratończyka” szlakiem J. Sarkandra

06.10.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Nowy opis i małe zmiany

W dzisiejszej aktualizacji zamieszczamy opis pierwszego podejścia do wycieczki Dzień „Maratończyka” szlakiem J. Sarkandra. W dziale klub wydarzenia wspominki o Lucjanie Jurysie wzbogaciliśmy kilkoma archiwalnymi zdjęciami. W opisie XIX Walnego Zjazdu PTTK w Warszawie poprawiono nagłówek drugiej tabeli.

W końcu w dziale Klub Osiągnięcia zmodyfikowaliśmy listy centralnych imprez kolarskich oraz imprez kolarskich organizowanych dla mieszkańców miasta.

30.09.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Z ostatniej chwili

Informujemy, że wycieczka organizowana przez PTTS pod tytułem XI Rajd do ujścia Olzy im. W. Janika się nie odbędzie. Na osłodę, zapraszamy na Dzień „Maratończyka” szlakiem J. Sarkandra - drugie podejście.

Na koniec zamieszczamy krótkie wspominki Lucjana Jurysa, który odszedł w wieku 99 lat.

28.09.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Dwa opisy i wydarzenie

Sezon rowerowy powoli się kończy więc jest czas na wspominki. Dziś do kroniki dodajemy dwie tegoroczne imprezy:

Ponadto, w dziale klub wydarzenia zamieszczamy podsumowanie XIX Walnego Zjazdu PTTK w Warszawie

Uczestników imprez, które do tej pory nie doczekały się opisu ani fotorelacji, zapraszam do przesyłania swoich wspomnień.

21.09.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Senioralia

W tym roku Ondraszek współorganizuje Nadolziańskie senioralia 2017. Informacje o tej imprezie dostępne już są w naszym kalendarzu.

14.09.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Same ciekawostki

Zgodnie z tytułem tej notatki, tym razem zamieszczamy ogrom rowerowych ciekawostek. Począwszy od Sceny z Ogrojca będącej dowodem na używanie roweru w czasach biblijnych aż po Wotywny pomnik napotkany pod schroniskiem na Turbaczu

10.09.2017
Adam Kłodowski (Admin)