Opis razy dwa

Dziś serwujemy dwa opisy wycieczek. Pierwszy to wycieczka do Bielska-Białej i okolic z Paparazzim, druga to kolejna odsłona szlaku Green Velo.

11.08.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Zmiany w kalendarzu

Terminy wycieczek Dzień „Rozstrzapka” oraz Z serii „Ziemia Cieszyńska znana i nieznana” Odkryjmy uroki Jaworza zostały zamienione. Ponadto w kalendarzu zamieszczono więcej informacji na temat wycieczki Ziemia Cieszyńska znana i nieznana.

W ramach ciekawostek wstawiamy trójkołowiec antyk dla dzieci.

07.08.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Nowa impreza

W najbliższym terminie organizowany jest rajd rowerowy pod tytułem Śladami walk i powstania śląskiego powstańców z Piotrowic, na który serdecznie zapraszamy.

05.08.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Kronika i ciekawostki

W minionym tygodniu stopniowo uzupełnialiśmy kronikę. Najpierw pojawiły się zdjęcia i jeden opis, dziś porcja kolejnych zdjęć i kolejny opis. A na deser serwujemy dwie ciekawostki.

Najnowsze wpisy w kronice ilustrują:

Ten ostatni wpis obecnie jest tylko w formie graficznej. W dziale Klub Wydarzenia zamieściliśmy krótką fotorelację z odwiedzin u Seniorka. Na koniec, w dziale Ciekawostki, prezentujemy 2 nowe ciekawostki wprost z Barcelony.

24.07.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Opis i zmiany na stronie

W tej aktualizacji zamieszczamy opis wycieczki Do źródeł Olzy.

Przy okazji informujemy że na stronie zostały wprowadzone drobne zmiany. W dziale Ciekawostki, pozycje są sortowane od najnowszej do najstarszej. Powinno to ułatwić znajdywanie najnowszych ciekawostek, bo pojawią się już na pierwszej stronie. Ponadto, na stronie głównej, najbliższa impreza jest pierwsza w kolejności w lewym panelu, a dopiero poniżej zamieszamy datę ostatniej aktualizacji strony.

11.07.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Z życia klubu

W zarządzie klubu zaszły małe zmiany, ze stanowiska ustąpił wiceprzewodniczący Andrzej Nowak. Więcej informacji w dziale Klub Komunikaty TRW.

W dziale Klub Wydarzenia zamieszczamy informację o dokonaniach Ondraszka w konkursie na "Najlepiej pracującą komisję oddziałową lub klub 2016".

Na koniec uzupełniamy dokumentację fotograficzną Zielonoświątkowego smażenia jajecznicy.

07.07.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Ogrom ciekawostek i 2 opisy

Tym razem najwięcej zmian można znaleźć w dziale Ciekawostki. Począwszy od Roweru miejskiego aż do Rowerowych akrobacji.

Ponadto kronikarz przygotował opisy dla:

04.07.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Nowa impreza i nowy opis

Dziś dołączamy do kalendarza imprezę organizowaną przez PTTS Beskid Śląski z Czech. Impreza została zatytułowana "po dopływach Odry". W dziale kronika 2017 zamieściliśmy podsumowanie naszych zmagań w sztafecie rowerowej 500 km na 500 lat reformacji.

Zmiany w kalendarzu oraz poprawki

Zaczynamy od poprawek na stronie:

  • w dziale klub Kadra, podpisy pod zarządem klubu zostały poprawione.
  • W dziale konkursy zmieniono na obowiązujący, regulamin statuetki 50 na 50.

W kalendarzu:

Dodano także nowych członków na listę uczestników konkursu na najaktywniejszego kolarza sezonu.

11.06.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Opisy, konkurs i ciekawostka

Zgodnie z zapowiedzią dziś dodajemy opisy następujących wycieczek:

oraz uzupełniamy zdjęcia w opisie otwarcia pierwszego sezonu kolarskiego w drugim półwieczu klubu

Ponadto uaktualnieniu został poddany regulamin konkursu 50 Turystycznych Wypraw Na 50-lecie Klubu. A na deser wstawiamy dwie nowe ciekawostki:

26.05.2017
Adam Kłodowski (Admin)